Sběrný dvůr v Kuklenách

Sběrný dvůr Hradec Králové v části Kukleny je určený pro občany Hradce Králové. Do sběrných dvorů mohou zdarma anebo podle aktuálního ceníku odvážet odpady. Sběrný dvůr Kukleny provozuje také výkup papíru v Hradci Králové.

Výkup papíru Hradec Králové

Výkup papíru probíhá pouze v areálu sběrného dvora v Kuklenách a ve sběrném dvoře IV. v ulici Bratří Štefanů, kde jsou provozovány výkupny starého papíru.

Provozní doba výkupny papíru Hradec Králové

Provozní doba výkupny papíru v Kuklenách je od pondělí do pátku od 8,00 do 18,00 hodin. Ve dnech mimo otevírací dobu sběrného dvora (po, st, pá) nejsou k dispozici ostatní služby sběrného dvora.

Ve sběrném dvoře IV. Bratří Štefanů mají nově otevřeno od pondělí do soboty v čase od 8,00 do 15,30 hodin.

Sběrný dvůr Kukleny Hradec Králové i sběrný dvůr IV. Bratř Štefanů vykupuje staré noviny, časopisy, lepenku, skartovaný papír, kancelářský papír. 

Ceny výkupu se řídí platným ceníkem. Ceník je k dispozici ve výkupně druhotných surovin. Na aktuální ceny výkupu se můžete informovat i na tel. číslech 495 540 040, 841 600 600.

Stavební odpady

Stavební odpady mohou Hradečané odkládat pouze za úhradu dle platného ceníku, který je k dispozici na sběrných dvorech. Stavební odpady však není z technických důvodů možné odkládat na sběrném dvoře Na Brně

Právnické osoby a fyzické osoby oprávněné k podnikání mohou odpady odkládat na sběrném dvoře IV. Bratří Štefanů a to vždy pouze za úhradu dle platného ceníku a na základě uzavřené smlouvy se společností Hradecké služby a.s.

Sběrné dvory Hradec Králové: přehled

V Hradci Králové se celkem nachází čtyři sběrné dvory:

Sběrný dvůr Kukleny

Sběrný dvůr u Labe

Sběrný dvůr Na Brně

Sběrný dvůr IV. Bratří Štefanů

V Hradci Králové se také nachází výkupna druhotných suovin jako jsou staré noviny, časopisy, lepenku, kancelářský papír, skartaci, obyvatelé města ji najdou ve Sběrném dvoře v Kuklenách.

QR kód


Kontakty

Adresa

Pardubická ul.
Hradec Králové 4 - Kukleny
50004

GPS souřadnice

50°12'9.288"N, 15°47'52.505"E

Mapa

Mohlo by se hodit
Doporučujeme