Sběrný dvůr IV. Bratří Štefanů

Sběrný dvůr Hradec Králové s označením číslo IV. na ulici Bratří Štefanů je určený pro občany Hradce Králové. Do sběrných dvorů mohou zdarma anebo podle aktuálního ceníku odvážet odpady.

Výkup papíru Hradec Králové 

Výkup papíru probíhá pouze v areálu sběrného dvora v Kuklenách a ve sběrném dvoře IV. v ulici Bratří Štefanů, kde jsou provozovány výkupny starého papíru.

Provozní doba výkupny papíru Hradec Králové

Provozní doba výkupny papíru v Kuklenách je od pondělí do pátku od 8,00 do 18,00 hodin. Ve dnech mimo otevírací dobu sběrného dvora (po, st, pá) nejsou k dispozici ostatní služby sběrného dvora. Ve sběrném dvoře IV. Bratří Štefanů mají nově otevřeno od pondělí do soboty v čase od 8,00 do 15,30 hodin.

Sběrný dvůr Kukleny Hradec Králové i sběrný dvůr IV. Bratř Štefanů vykupuje staré noviny, časopisy, lepenku, skartovaný papír, kancelářský papír. Ceny výkupu se řídí platným ceníkem. Ceník je k dispozici ve výkupně druhotných surovin. Na aktuální ceny výkupu se můžete informovat i na tel. číslech 495 540 040, 841 600 600.

Stavební odpady

Stavební odpady mohou Hradečané odkládat pouze za úhradu dle platného ceníku, který je k dispozici na jednotlivých sběrných dvorech. Stavební odpady však není z technických důvodů možné odkládat na sběrném dvoře Na Brně

Právnické osoby a fyzické osoby oprávněné k podnikání mohou odpady odkládat na sběrném dvoře IV. Bratří Štefanů a to vždy pouze za úhradu dle platného ceníku a na základě uzavřené smlouvy se společností Hradecké služby a.s.výkupně druhotných surovin. Na aktuální ceny výkupu se můžete informovat i na tel. číslech 495 540 040, 841 600 600.

Sběrné dvory Hradec Králové: přehled

V Hradci Králové se celkem nachází čtyři sběrné dvory:

Sběrný dvůr Temešvár

Sběrný dvůr u Labe

Sběrný dvůr Na Brně

Sběrný dvůr IV. Bratří Štefanů

V Hradci Králové se také nachází výkupna druhotných suovin jako jsou staré noviny, časopisy, lepenku, kancelářský papír, skartaci, obyvatelé města ji najdou ve Sběrném dvoře v Kuklenách.

QR kód


Kontakty

Adresa

Bratří Štefanů 990
Hradec Králové
50003

GPS souřadnice

50°13'8.997"N, 15°52'48.072"E

Mapa

Mohlo by se hodit
Doporučujeme