TJ Slavia Hradec Králové, z.s.

TJ Slavia Hradec Králové je jednou z největších tělovýchovných jednot v okrese i v kraji, v 10 oddílech je evidováno přes 1000 členů z čehož 2/3 tvoří mládež.

Oddíly se věnují mládeži, volnočasové aktivitě i vrcholovému a výkonnostnímu sportu. Sportovní hala se nachází v Orlické kotlině. Jednotlivé oddíly také využívají nové venkovní areály Slavia, Farářství a Městské lázně. TJ nabízí prostory pro pořádání sportovních zápasů, turnajů a jiných akci v největší sportovní hale v republice. Součástí haly je malý sál, velký zrekonstruovaný sál, dvě restaurace a posilovna.

 

V prostorách celého objektu je možné pořádat profesionální i amatérské soutěže a turnaje volejbalu, pozemního hokeje, házené, fotbalu, florbalu a jiných sportů. Je možné provozovat i další sportovní odvětví a pohybové aktivity jako moderní gymnastika a tanec.

 

V Orlické Kotlině je nový komplex tří fotbalových a jednoho házenkářského hřiště. Dále také sedm antukových kurtů pro volejbal a nohejbal a dva beachvolejbalové kurty. Dále zde je šatnové zázemí, restaurace a dvě nová parkoviště.

 

V areálu Farářství, které výhradně slouží pozemnímu hokeji, je jedna umělá plocha se šatnovým zázemím, administrativní budovou včetně šaten a zasedacích místností.
Areály byly dokončen na jaře 2014.

QR kód


Kontakty

495 514 273,

Adresa

Víta Nejedlého 1216
Hradec Králové
50003

GPS souřadnice

50°12'38.045"N, 15°50'38.263"E

Mapa

Mohlo by se hodit
Doporučujeme